poniedziałek, 3 lutego 2014

Niespodzianka

Bardzo się cieszę, że moja lista wszech czasów spotkała się z tak przychylnym przyjęciem, zarówno wśród stałych jak i przypadkowych Czytelników mego bloga. Prawdziwą niespodziankę sprawiła mi Ola, która opracowała zestaw wszystkich piosenek z listy na YouTube i przysłała mi link do tego zestawienia. Umieściłam go z boku po prawej stronie bloga. Wystarczy kliknąć i można posłuchać całej setki. Dziękuję Ci Olu...jesteś niesamowita!
Przepraszam wszystkich Przyjaciół blogowych, że trochę Was zaniedbuję. Niestety, moje problemy zdrowotne powróciły i musiałam zwrócić się o pomoc do fachowców. Biorę leki a jutro jadę na kompleksowe badania. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, bo wiem, że słońce i ciepełko przywrócą mi zdrowie. Póki co, zmuszona jestem zrobić sobie małą przerwę od komputera, ale obiecuję, że trochę będę zaglądać( to już prawie nałóg!).
Życzę Wam wszystkiego dobrego i rychłej wiosny:-)
A dla Oli kwiatek.


14 komentarzy:

 1. Genevi! Rozumiem ,nawet nie wiesz jak bardzo.Spotkamy się w mniej "bólowych" dniach .. dziękuję za śliczny bratek ..przyjemność to ogromna Twoja Lista!! codziennie słucham ..dziękuję! Życzę zdrowia , nie przejmuj się przerwą w blogowaniu! ściskam Ola

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Olu serdecznie za Twe ciepłe słowa:))) Rzeczywiście, zrobiłam sobie dłuższą przerwę od komputera, ale dziś czuję się już lepiej, więc jest nadzieja, że znów będę pisać. Ściskam Cię najmocniej i pozdrawiam:-)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Witaj Teresko:))) Wszyscy z utęsknieniem czekamy na wiosnę, mam nadzieję, że ona czeka już za rogiem. Pozdrawiam serdecznie:-)

   Usuń
 3. Kochana Genevieve, zmartwiłaś mnie bardzo, mam nadzieję, że wszytko będzie szło ku lepszemu. Duuuuużo zdrówka Ci życzę, wysyłam moc najlepszej energii i będę, jak zawsze, czekać na Twój kolejny wpis. Ściskam Cię gorąco, całym sercem. Ucałowania!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana Małgosiu, dziękuję za życzenia zdrowia, rzeczywiście z tym u mnie ostatnio nie najlepiej. Mam nadzieję, że wraz z nadchodzącą wiosną wrócę do równowagi. Pozdrawiam Cię najserdeczniej i przesyłam ucałowania:-)

   Usuń
 4. Nie możemy się tej wiosny doczekać! A na razie śpimy jak te świstaki. Serdeczności :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luty okazał się dość łaskawy, miejmy nadzieję, że zima już nie powróci. Pozdrawiam serdecznie Stokrotko:)))

   Usuń
 5. ojej!! To niedobra wiadomość . Zdrowia zatem życzę. Czekam także wiosny i Twojego rychłego powrotu. Pozdrawiam serdecznie-;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim czasie nie miałam siły na blogowanie, dlatego zrobiłam sobie dłuższą przerwę. Teraz czuję się lepiej, pozdrawiam Cię Uleczko bardzo serdecznie:-)

   Usuń
 6. Dla Oli także i ode mnie ukłony wielkie :--))) Kochana Genevieve zdrowia i wiosny życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję droga Dominiko:-) Pomału wracam do równowagi i do blogowania. Pozdrawiam najmocniej:)))

   Usuń
 7. zdrowiej i dbaj o siebie, my tu na Ciebie poczekamy, uściski i pozdrowienia ślę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję E-ko za ciepłe słowa:-) Czuję się już lepiej i znów dostałam ochotę, aby pisać na blogu. Pozdrawiam serdecznie:)))

   Usuń